ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE


Zachęcam wszystkich, którzy chcieliby mieć wyrób niepowtarzalny w swoim wzornictwie, do składania zamówień na wykonanie: biżuterii sztucznej oraz z kamieni półszlachetnych, obrazów-gobelinów ręcznie haftowanych nićmi - haft krzyżykowy, obrusów, serwet, bieżników, kompletów serwet, firanek i zazdrosek, poduszek... ręcznie haftowanych lub wykonywanych na szydełku, odzieży wykonywanej na drutach lub szydełku, haftów ręcznie wykonywanych na gotowej odzieży, torebek, różańców wykonywanych z materiałow sztucznych lub kamieni półszlachetnych.

Możliwe jest również wykonanie takich elementów, jak abażury do lamp, narzuty i pledy, oraz tapicerka do mebli (krzesła, kanapy), bądź pokrowce eleganckie na meble (krzesła, kanapy) i inne rzeczy według potrzeb klientów.

Wyjątkową pamiątką jest gobelin-obraz wykonywany z powieżonego zdjęcia - portretu lub innego zdjęcia (do wykonania na indywidualne zamówienie).


Zamówienia mogą składać osoby indywidualne, jak również klienci instytucjonalni. Szczególnie miło będzie mi wejść w stałą współpracę z butikami odzieżowymi, projektantami mody, restauracjami chcącymi nadać stylowy wystrój swym wnętrzom i innymi firmami oraz instytucjami.Przed złożeniem zamówienia proszę o zapoznanie się z tekstem umowy:art35

O Mnie Biżuteria Dla Domu Odzież Dodatki Zamówienia Kontakt

Webmaster: www.studio-www.com
Copyright © 2012. Manufaktura Rękodzieła. All Rights Reserved.